Zamknij

Kup promocyjny bilet online na „Festiwal Ziemniaka” - 50% taniej!

Kup promocyjny bilet online na „Festiwal Ziemniaka” - 50% taniej!

UWAGA! Warto się pośpieszyć! Tylko do niedzieli, 24 września tniemy ceny biletów o połowę! Wejdź na naszą stronę, kup bilet online na „Festiwal Ziemniaka” i skorzystaj z promocji – 50% zniżki!

Zapraszamy na naszą sztandarową i największą  imprezę, która kończy sezon imprez plenerowych w Muzeum Wsi Radomskiej. – Nasze Muzeum zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i zainteresowaniom zwiedzających. Tym razem też chcemy zaprosić jak największe grono naszych sympatyków i stałych bywalców. Dlatego też przygotowaliśmy gorącą promocję. Zniżkę na bilety 50%. Świętujmy i spotkajmy się na Festiwalu Ziemniaka! – zaprasza Ilona Jaroszek dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej.

Festiwal startuje od godz. 12:00! W programie pokazy prac polowych, degustacje potraw staropolskich, kiermasz rękodzieła, przejażdżki bryczką, pieczenie ziemniaków w ognisku, występy kapel wiejskich oraz Eko Ryneczek.   

Jak zdobyć bilet ze zniżką? - To proste – wystarczy wykonać kilka kroków!

- Wejdź na stronę https://muzeum-radom.pl/bilety

- Kliknij wybraną opcję zakupu biletów, w okienku kod rabatowy wpisać: ziemniak2023 i potwierdzić.

- Dokończ płatność.

Kupując bilet online pamiętaj o wpisaniu poprawnego adresu e-mail, na który otrzymasz swój bilet.

Sprawdź czy bilet nie trafił do spamu. Jeśli płatność została zaksięgowana na koncie, a bilet nie trafił na skrzynkę pocztową, nie martw się. Wydrukuj potwierdzenie przelewu i pokaż je w kasie muzeum.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego 2014-2020

×

Drogi Użytkowniku!

Administratorem Twoich danych jest Muzeum Wsi Radomskiej z siedzibą przy ulicy Szydłowieckiej 30 w Radomiu, zarejestrowanym w Rejestrze Instytucji Kultury prowadzonym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego pod numerem RIK/21/99 NIP 796-007-85-07.   Nasz e-mail to  muzeumwsi@muzeum-radom.pl, a numer telefonu 48 332 92 81. Z Inspektorem Ochrony Danych (IOD) skontaktujesz się mailem iod@rodo-radom.pl

Co do zasady Twoje dane zbieramy wyłącznie w celach związanych ze statutowymi zadaniami MUZEUM. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z prawem: w przypadku gdy przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na nas jako administratorze, wykonania umowy oraz gdy przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym. Zawsze prosimy Cię o podanie tylko takiego zakresu danych, jaki jest niezbędny do realizacji naszych celów:

gromadzenie zabytków w statutowo określonym zakresie; katalogowanie i naukowe opracowywanie zgromadzonych zbiorów; przechowywanie gromadzonych zabytków, w warunkach zapewniających im właściwy stan zachowania i bezpieczeństwo, oraz magazynowanie ich w sposób dostępny do celów naukowych; zabezpieczanie i konserwację zbiorów oraz, w miarę możliwości, zabezpieczanie zabytków archeologicznych nieruchomych oraz innych nieruchomych obiektów kultury materialnej i przyrody; urządzanie wystaw stałych i czasowych; organizowanie badań i ekspedycji naukowych, w tym archeologicznych; prowadzenie działalności edukacyjnej; popieranie i prowadzenie działalności artystycznej i upowszechniającej kulturę; udostępnianie zbiorów do celów edukacyjnych i naukowych; zapewnianie właściwych warunków zwiedzania oraz korzystania ze zbiorów i zgromadzonych informacji; prowadzenie działalności wydawniczej, prowadzenie strony www, w tym zakresie serwisów, które poprawiają jakość naszej pracy i poziom oferowanych usług.  

W trosce o bezpieczeństwo zasobów Muzeum informujemy Cię, że będziemy monitorować siedzibę Muzeum z poszanowaniem Twojej ochrony do prywatności. W tym wypadku będziemy działać w oparciu o przepisy prawa i w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym.

Nie będziemy przekazywać Twoich danych poza Polskę, ale możemy udostępnić je podmiotom, które wspierają nas wypełnianiu naszych zadań. Działamy w tym przypadku w celu wypełnienia obowiązków prawnych, które na nas spoczywają oraz w związku z wykonaniem zadań realizowanych w interesie publicznym.

Twoje dane będziemy przetwarzać w oparciu o przepisy prawa obowiązujące w naszym kraju, tak długo, jak przetwarzanie jest  niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na nas jako administratorze; także w związku z realizacją zadań publicznych oraz do momentu ustania przetwarzania w celach planowania związanego z organizacją funkcjonowania Muzeum.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz, w zależności od podstawy przetwarzania danych osobowych, także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia i usunięcia.

Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa.

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa; w pozostałym zakresie dobrowolne, ale odmowa ich podania może uniemożliwić podjęcie współpracy, realizację umowy czy usługi.

Szczegółowe zasady ochrony Twojej prywatności znajdują się w naszej Polityce Prywatności i Polityce Cookies.

Administrator Danych Osobowych .