Otwarcie Placu Zabaw

Dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej Ilona Jaroszek zaprasza na uroczyste otwarcie Placu Zabaw w dniu 8 września o godz. 15:00.

W Muzeum Wsi Radomskiej stworzyliśmy miejsce, które pełnić będzie kilka funkcji: zabawową, edukacyjną oraz wystawienniczą. Wydzielona przestrzeń rekreacyjna w formie „placu zabaw” stylizowanego na tradycyjną wieś zostanie otwarta już w sobotę 8 września 2018 roku, dlatego uprzejmie zapraszamy na wydarzenie całe rodziny, a szczególnie dzieci. Mamy nadzieję, że wizyta w Muzeum Wsi Radomskiej umożliwi naszym pociechom by poprzez zabawę uczyły się historii i tradycji polskiej wsi z regionu radomskiego. Plac Zabaw sytuowany jest tuż przy Budynku Edukacji Muzealnej, a także w pobliżu parkingu.

Dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej Ilona Jaroszek zaprasza wszystkich o godz. 15:00 do radomskiego skansenu. Wstęp na otwarcie Placu Zabaw jest bezpłatny.