Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

22 września, odbył się piknik rodzinny w Nadleśnictwie Przysucha

22 września (sobota) 2018 roku na terenie obiektu turystycznego "Skałki" w Nadleśnictwie Przysucha odbył się otwarty piknik rodzinny w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze podczas pikniku zaprezentowało wystawę: "100-lecie Niepodległości. Przysucha 1918-2018", przygotowaliśmy również stoisko z muzealnymi wydawnictwami, które cieszyło się dużym zainteresowaniem.

W programie wydarzenia znalazły się: bieg przełajowy służb mundurowych, prezentacje poszczególnych służb, koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Nauczycielskiego Chóru "Canto", występ Powiatowej Młodzieżowej Orkiestry Dętej "VOX CORDIUM", a także strefa zabaw dla dzieci.