Konkurs rozstrzygnięty

data utworzenia:
Konkurs rozstrzygnięty

PROTOKÓŁ

 

Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ

KONKURSU PLASTYCZNEGO

 

Najpiękniejsza ozdoba choinkowa

 

ORGANIZOWANEGO PRZEZ MUZEUM WSI RADOMSKIEJ W RADOMIU

Z DNIA 18 STYCZNIA 2018 ROKU

 

 

Komisja Konkursowa obradowała w składzie:

1. Przewodnicząca Komisji Konkursowej: Anna Ziółek – edukator muzealny, kierownik Działu Oświatowego w Muzeum Wsi Radomskiej

2. Michalina Grzeszczyk – edukator muzealny w Muzeum Wsi Radomskiej

3. Ilona Kostkiewicz – edukator muzealny w Muzeum Wsi Radomskiej

4. Aleksandra Żytnicka – etnolog, Muzeum Wsi Radomskiej

 

            Na konkurs napłynęło dwieście trzydzieści dziewięć prac ze szkół podstawowych regionu radomskiego. Komisja dokonała ich oceny w dwóch kategoriach: Tradycyjna” ozdoba choinkowa
oraz Współczesna ozdoba choinkowa przy uwzględnieniu kategorii wiekowych uczestników konkursu. Po przeprowadzeniu analizy nadesłanych prac wyłoniono następujących laureatów:

 

„TRADYCYJNA” OZDOBA CHOINKOWA

 

a) Kategoria I (I-II klasa szkoły podstawowej)

 

II miejsce: Jan Jasek (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Jaroszkach)

I miejsce: Zofia Majkusiak (Stowarzyszenie „Aktywni na Targowej”)

 

b) Kategoria II (III-IV klasa szkoły podstawowej)

 

III miejsce: Anastazja Gumuła (Stowarzyszenie „Aktywni na Targowej”)

II miejsce: Julia Kozuj (Stowarzyszenie „Aktywni na Targowej”)

II miejsce: Amelia Kapciak (Stowarzyszenie „Aktywni na Targowej”)

I miejsce: Klaudia Drzewiecka (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisko)

I miejsce: Eliza Mazur (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisko)

I miejsce: Karolina Słyk (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisko)

I miejsce: Zofia Mieczyńska (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisko)

c) Kategoria III (V-VI klasa szkoły podstawowej)

 

III miejsce: Zuzanna Kozuj (Stowarzyszenie „Aktywni na Targowej”)

II miejsce: Maria Wachowicz (Stowarzyszenie „Aktywni na Targowej”)

II miejsce: Joanna Banaszek (Stowarzyszenie „Aktywni na Targowej”)

 

WSPÓŁCZESNA OZDOBA CHOINKOWA

 

a) Kategoria I (I-II klasa szkoły podstawowej)

 

III miejsce: Maja Żyła (Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce Tyrzyńskiej)

II miejsce: Laura Mórawska (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Podlesiu Dużym)

II miejsce: Wiktoria Węsierska (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisko)

 

b) Kategoria II (III-IV klasa szkoły podstawowej)

 

II miejsce: Julia Korczak (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Podlesiu Dużym)

II miejsce: Kamil Chmielewski (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Podlesiu Dużym)

I miejsce: Julia Burchart (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomiu)

 

c) Kategoria III (V-VI klasa szkoły podstawowej)

 

III miejsce: Jessica Sieczkowska (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomiu)

III miejsce: Karol Lewandowski (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomiu)

II miejsce: Magdalena Ślusarczuk (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Radomiu)

I miejsce: Mateusz Kot (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomiu)

 

            W związku z wysokim poziomem wielu nadesłanych na konkurs prac, Komisja Konkursowa zadecydowała o wyróżnieniu wybranych uczestników konkursu nagrodą pani Ilony Jaroszek – Dyrektora Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu. Nagrody otrzymują:

 

NAGRODA PANI ILONY JAROSZEK

- DYREKTORA MUZEUM WSI RADOMSKIEJ

 

Bartłomiej Frąk (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bieniędzicach)

Michał Kwaśniewski (Publiczna Szkoła Podstawowa w Mąkosach Starych)

Uczniowie z klas I-III (Publiczna Szkoła Podstawowa w Lesiowie)

Sandra Bialik (Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciepłej)

Natalia Jarzyńska (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Jaroszkach)

Daria Pierzchalska (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębi)

Kamil Strzelec (Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Bonawentury Stachury w Zbijowie Małym)

Lena Malec (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisko)

Szymon Rajkowski (Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzosie)

Kacper Marzec (Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wsoli)

 

 

 

ms

Powrót to listy
Zobacz także
EFRR1
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa