Na co dzień

IV Święto Pieczonego Ziemniaka
opublikowano:
Dzieci z radomskich placówek oświatowych, stowarzyszeń i Warsztatów Terapii Zajęciowej wzięły udział w Święcie Pieczonego Ziemniaka. To już IV edycja imprezy skupiającej środowiska osób niepełnosprawnych w Radomiu.
więcej
Rozstrzygnięcie konkursu "Potrawa regionalna z ziemniaków"
W trakcie „Festiwalu Ziemniaka”, który odbył się w Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu dnia 2 października br., po raz kolejny miał miejsce konkurs na „Potrawę regionalną z ziemniaków”.
więcej
Strefa gry o M. na Festiwalu Ziemniaka 2016
Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Ziemniaka (2 października 2016 roku) jedną z atrakcji będzie Strefa gry o M. przygotowana przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych.
więcej
Festiwal Ziemniaka 2016
Zapraszamy 2 października 2016 r. o godzinie 12..00
więcej
Weekend seniora z kulturą "60+Kultura"
opublikowano:
W pierwszy weekend jesieni, w dniach 24-25 września osoby powyżej 60. roku życia będą mogły skorzystać z bezpłatnego wstępu do Muzeum Wsi Radomskiej w ramach kampanii „60+Kultura” przygotowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
więcej
Wydawnictwo "Od obrzędu do widowiska ludowego. Zwyczaje regionu radomskiego" nagrodzone
Wydawnictwo Muzeum Wsi Radomskiej pt.: „Od obrzędu do widowiska ludowego. Zwyczaje regionu radomskiego” autorstwa Justyny Górskiej-Streicher nagrodzone w X edycji konkursu „Mazowieckie Zdarzenie Muzealne – Wierzba”
więcej
EFRR1
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa