Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości
22 września, odbył się piknik rodzinny w Nadleśnictwie Przysucha
Zaproszenie na warsztaty muzyczne w Muzeum
opublikowano:
Laureatka Nagrody im. Oskara Kolberga poprowadzi muzealne warsztaty śpiewu i tańca
Niedzielne spotkania w Muzeum w Przysusze
opublikowano:
Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze zaprasza w każdą niedzielę wakacji na cykliczne wykłady przeznaczone dla grupy odbiorców, którzy zainteresowani są kulturą, sztuką, historią Przysuchy i regionu. Zajęcia w formie wykładu, projekcji filmów i dyskusji.
Wakacyjne warsztaty w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze
Czekamy na was w każdy wtorek i czwartek od godziny 10.00
"Dobra zabawa - gry i zabawki ludowe"
opublikowano:
Zapraszamy na wernisaż nowej wystawy czasowej w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze; już w najbliższy czwartek, 28 czerwca o godzinie 12.00
59. Dni Kolbergowskie
opublikowano:
w niedzielę 3 czerwca odbędą się w Przysusze Dni Kolbergowskie. W tym dniu zachęcamy również do dowiedzenia Muzeum im. Oskara Kolberga
Niedzielne oprowadzanie kuratorskie
opublikowano:
W najbliższą niedzielę 25 marca w Muzeum im. Oskara Kolberga będzie można zobaczyć wystawę "Jan Rybczyński - malarz i rzeźbiarz z Przysuchy"
EFRR1