Multimedia

Jubileusz 30 lecia Zespołu Ludowego "Chomentowianki"
W 1986 roku powstał Zespół Ludowy "Chomentowianki". Z okazji 30 lecia działalności, Pani Dyrektor Dyrektor - Ilona Jaroszek wraz z pracownikami, złożyła wyrazy wdzięczności za zaangażowanie i ogromną pracę włożoną w promowanie i utrwalanie regionalnych tradycji oraz życzenia kolejnych lat wypełnionych sukcesami.
więcej
Jubileusz 30.lecia Zespołu Ludowego "Zaborowianki"
W sobotę 15 października 2016r. Zespół Ludowy „Zaborowianki” świętował jubileusz 30.lecia działalności.
więcej
Rewia Sztuki Ludowej w Drzewicy
W niedzielę, 9 października 2016 r., odbyła się II edycja przeglądu kół gospodyń wiejskich z terenów gminy Drzewica, pod nazwą „Rewia Sztuki Ludowej”, którego organizatorami są Drzewickie Centrum Wolontariatu „Ofiarna Dłoń” oraz Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy.
więcej
Gala przyjaciół Światowych Dni Młodzieży
W piątek, 7 października 2016, odbyła się "Gala przyjaciół Światowych Dni Młodzieży". Część oficjalna miała miejsce w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu. Po zakończeniu uroczystości, organizatorzy udali się do Muzeum Wsi Radomskiej.
więcej
"Muzyka Ziemi" Mariusza Kowalskiego - pożegnalny koncert
W niedzielę, 18 września 2016 roku, w Muzeum Wsi Radomskiej odbył się pożegnalny koncert "Muzyki Ziemi" Mariusza Kowalskiego. Występ wyróżniała wyjątkowa oprawa taneczna i wizualna. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.
więcej
XVIII Święto Chleba - pokazy
Zapraszamy do oglądania fotografii z pokazów podczas XVIII Święta Chleba. Na tegorocznej edycji zaprezentowano omłoty oraz orkę przy użyciu ciągnika Ursus C 45.
więcej
XVIII Święto Chleba - fotorelacja
Zapraszamy do oglądania fotorelacji z tegorocznej edycji Święta Chleba. Impreza odbyła się 4 września 2016 roku.
więcej
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa